חדשות 14.06.2016

מערכת MEDNET שמחה להציג: ערוץ חדש בנושא אמצעי מניעה

הערוץ, בחסות באייר ישראל, יכלול חדשות, ממצאים ומחקרים, מהארץ ומהעולם אודות אמצעי מניעה

(young woman with birth control pills (shutterstock

מטרתם העיקרית של אמצעי המניעה היא למנוע כניסה להריון במהלך קיום יחסי מין. בשוק קיימים אמצעי מניעה רבים ומגוונים, ונדמה כי מספרם רק הולך וגדל עם השנים. חלק מאמצעי המניעה מיועדים לנשים, מקצתם לגברים.

בחלק מאמצעי המניעה גלומים יתרונות נוספים כמו קיום יחסי מין מוגנים ומניעת הידבקות בני הזוג במחלות המועברות באמצעות מגע מיני, איידס, הרפס, זיבה, וכדומה. העובדה שישנם יותר אמצעי מניעה לנשים נובעת מסיבות שונות כאשר הראשית בהן היא פיזיולוגית ופשוטה למדי - קל יותר לייצר אמצעי מניעה להריון אצל אישה.

ריבוי האפשרויות, היתרונות והחסרונות הגלומים בכל תכשיר גורמים לנשים רבות להתחבט ולהתלבט בבואן לבחור באמצעי המניעה המועדף עליהן. פעמים רבות הן מתלבטות עם הרופא המטפל, שעליו להתחשב במגוון גורמים כאשר בראש ובראשונה טובת המטפלת ובריאותה. הרופא מוצף במידע ממקורות שונים, וכאן החלטנו להרים את הכפפה ולהיכנס לתמונה.

אנחנו שמחים להשיק היום ערוץ חדש למומחים ברפואת האישה ולמטפלים המתעניינים בתחום. בערוץ נרכז, לראשונה בישראל, מבחר ממיטב הסקירות והחדשות בתחום אמצעי המניעה מהארץ והעולם, קטעי וידאו, ידיעות עדכניות, תרגומי מחקרים, מאמרי דעה וסיקורי כנסים אודות אמצעי מניעה. מטרתנו היא להפוך את הערוץ החדש למקור מידע אמין ונגיש לקהל המקצועי לעדכונים בנושא ולאגריגטור של תוכן מקצועי בתחום.

לכניסה לערוץ החדש לחצו כאן

על מנת להירשם לניוזלטר הקבוע של הערוץ החדש היכנסו ל"ניהול ניוזלטרים" בצד שמאל למעלה (ליד השם שלכם כרשומים לאתר) וסמנו את הערוץ "אמצעי מניעה".

המשך גלישה נעימה ובטוחה,

מערכת דוקטורס אונלי

נושאים קשורים:  חדשות
מאמרים נוספים שיעניינו אותך
תגובות